Jsme česká softwarová firma se sídlem v Praze. Disponujeme týmem 2 zkušených pracovníků – programátorů, implementátorů, databázových specialistů a analytiků.

Všechny produkty jsou výsledkem práce našich programátorů a vlastníme k nim veškerá majetková a licenční práva.

A jak to všechno začalo?
Začínali jsme  jako dva spolužáci na  střední škole, kde jsme v rámci školních aktivit napsali pár prográmků. Naše záliba v IT nás dovedla na VŠE obor informatika, kde jsme společně strávili dalších 5 let. To co utužovalo naše přátelství, byly společné zájmy a touha programovat.

V roce 2010 nastal zlom a po úspěšném ukončení studijních let jsme se konečně mohli naplno vrhnout na programování. Prodej hardwaru jsme pověsili na hřebík a soustředili se pouze na vývoj systému Cathweed Auto. I když jsme neměli dost zkušeností, nechyběly nám nápady a mladická nerozvážnost a chytili jsme příležitost pevně do svých rukou.
Vývoj se ukázal náročnějším než jsme čekali, nicméně díky zarputilosti a tvrdé dřině nás i dalších spolupracovníků, jsme ho dotáhli do dnešní podoby, kdy směle konkuruje zavedeným systémům a často je ve výběrových řízeních poráží.

Naším tajemstvím úspěchu je táhnout za jeden provaz, chuť a energie do práce a vidina mít lepší produkty než konkurence.